Upínací pás s račnou LC 750 daN 1,5 t / 6,5 m pás 25 mm GMP

Výrobce: DÍL VYROBENÝ V EU
Kód: UEUGMP15T65M
Šířka [mm]: 25
Délka: 6,5 m
Dle nosnosti 1,5 t
Dostupnost: K dodání ihned
179 Kč
Množství
Upínací pás s račnou LC 750 daN 1,5 t / 6,5 m pás 25 mm GMP
"Upínací pás s ocelovou ráčnou a dvojitým ocelovým hákem
  • LC 750 daN
  • Maximální upevnění: 1500 dan při opásání, 750 daN v tahu
  • Šíře pásu: 25 mm
  • Barva: oranžová
  • Délka pásu: 6,5 m
  • Délka ráčny. 0,5 m
  • Vyrobeno dle normy: EN 12195-2


Popis: Dvoudílný upínací pás s ráčnou pro zajištění nákladu zakončený háky. Ráčna je celokovového provedení s jistícím mechanismem, popruhem šíře 25 mm, délkou 6,5 m. Upínací pás se vyznačuje pevností v tahu 750 kg, při obejmutí nákladu 1500 kg. Při upínání nákladu doporučujeme používat ochranné prvky. Bez použití ochranných prvků může dojít k poškození upínacího pásu. Upínací pás nepoužívejte pokud je poškozený! Je zakázáno používat upínací pásy ke zvedání břemen. Navazované, zauzlované a jinak neodborně upravované upínací pásy nesmí být použity.
Použití: Hák volné i pevné části pásu upevníme do vhodného místa na ložné ploše vozidla. Pás ručně protáhneme přes unašeč z ráčny ven, aby byl pás přes náklad zcela natažený - zamezíme tím tak ,,ucpání"""" ráčny namotaným pásem. Potom pákou ráčny pás napneme - pás musí být kolem unašeče ráčny ovinut min. 2,5 krát. Uvolnění pásu provádíme odjištěním západky z rohatky ráčny - zamáčknutím pružiny, a přemístěním páky ráčny o 180o do tzv. uvolňovací polohy. Pás lze poté z ráčny volně vytáhnout zpět ven.
Upozornění: Upínací ráčnu dotahujte tak, aby jste nepoškodili náklad. K dotahování používejte pouze vlastní sílu. Ráčnu nikdynedotahujte pomocí cizího předmětu.
Údržba a čištění: Pohyblivé kovové části ráčny ošetřete dle potřeby vhodným mazivem. Upínací pás, pokud je znečištěn, čistěte pouze vodou, nepoužívejte čistící prostředky, nebo chemii. Může dojít k poškození pásu."
Šířka [mm]: 25
Délka: 6,5 m
Dle nosnosti 1,5 t

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.