Upínací pás s račnou LC 1500 daN 3 t / 5 m pás 35 mm MULTIPA

Výrobce: Multipa
Kód: MUL3005J
Šířka [mm]: 35
Délka: 5 m
Dle nosnosti 3 t
Dostupnost: K dodání ihned
265 Kč
Množství
Upínací pás s račnou LC 1500 daN 3 t / 5 m pás 35 mm MULTIPA

Upínací pás s ocelovou ráčnou a dvojitým ocelovým hákem

  • LC 1500 daN
  • Maximální upevnění: 3000 daN při opásání, 1500 daN v tahu
  • Šíře pásu: 35 mm
  • Barva: oranžová
  • Délka pásu: 4,5 m
  • Délka ráčny: 0,5 m
  • Vyrobeno dle normy: EN 12195-2


Popis: Dvoudílný upínací pás s ráčnou pro zajištění nákladu zakončený háky. Ráčna je celokovového provedení s jistícím mechanismem, popruhem šíře 35 mm, délkou 5 m. Upínací pás se vyznačuje pevností v tahu 1500 kg, při obejmutí nákladu 3000 kg. Při upínání nákladu doporučujeme používat ochranné prvky. Bez použití ochranných prvků může dojít k poškození upínacího pásu. Upínací pás nepoužívejte pokud je poškozený! Je zakázáno používat upínací pásy ke zvedání břemen. Navazované, zauzlované a jinak neodborně upravované upínací pásy nesmí být použity.

Použití: Hák volné i pevné části pásu upevníme do vhodného místa na ložné ploše vozidla. Pás ručně protáhneme přes unašeč z ráčny ven, aby byl pás přes náklad zcela natažený - zamezíme tím tak ,,ucpání"" ráčny namotaným pásem. Potom pákou ráčny pás napneme - pás musí být kolem unašeče ráčny ovinut min. 2,5 krát. Uvolnění pásu provádíme odjištěním západky z rohatky ráčny - zamáčknutím pružiny, a přemístěním páky ráčny o 180o do tzv. uvolňovací polohy. Pás lze poté z ráčny volně vytáhnout zpět ven.

Upozornění: Upínací ráčnu dotahujte tak, aby jste nepoškodili náklad. K dotahování používejte pouze vlastní sílu. Ráčnu nikdynedotahujte pomocí cizího předmětu.

Údržba a čištění: Pohyblivé kovové části ráčny ošetřete dle potřeby vhodným mazivem. Upínací pás, pokud je znečištěn, čistěte pouze vodou, nepoužívejte čistící prostředky, nebo chemii. Může dojít k poškození pásu.

Šířka [mm]: 35
Délka: 5 m
Dle nosnosti 3 t

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.