Plastové lemy blatníku Škoda Octavia II 2004 - 2013, 4 dílná sada (TOP Q jemný desén) CZ výroba

Výrobce: DÍL VYROBENÝ V EU
Kód: UEU009
Balení Pick-up Ne
Dostupnost: K dodání ihned
759 Kč
Množství
Plastové lemy blatníku Škoda Octavia II 2004 - 2013, 4 dílná sada (TOP Q jemný desén) CZ výroba

Potřebujete dokonalý doplněk pro svůj vůz, který zároveň poskytne ochranu proti korozivním účinkům? Naše plastové lemy blatníku jsou ideální volbou. Tyto lemy jsou vyrobeny přímo od renomovaného českého výrobce a jsou určeny speciálně pro vozy Škoda Octavia II liftback, combi rok výroby 2004 - 2013.

Vysoká kvalita a design

Lemy jsou vyrobeny z kvalitního ABS plastu, který je známý svou odolností a dlouhou životností. Povrch lemů je opatřen jemným pískovým desénem, který dodává vašemu vozu jedinečný vzhled. Navíc si lemy udržují svoji barevnou stálost, takže i po delší době používání zůstane váš vůz stále jako nový.

Jednoduchá montáž

Montáž těchto plastových lemů je velmi jednoduchá a provádí se pomocí lepení. Doporučujeme ke každé sadě přiobjednat naše polyuretanové lepidlo PU 50, které je odzkoušené a zaručuje pevné spojení.

  • Plastové lemy blatníku jsou dodávány v kompletních sadách na celé vozidlo
  • Lze je také objednat děleně - na přední a zadní část vozu

Nabízíme tedy nejen praktický doplněk, který chrání váš vůz, ale také stylový prvek, který ho odliší od ostatních. S našimi plastovými lemy blatníku bude vaše Škoda Octavia II vypadat skvěle a zároveň bude lépe chráněna.

Balení Pick-up Ne

Všechny položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.